Kalite Politikamız

Hedefimizde yer alan; Temizlik hizmetleri, teknik bakım, tamir, tadil ve servis hizmetlerinden yararlanmak keyfiyet değil, ihtiyaçtan meydana geldiği bilinciyle, eğitimli kadrolarımız, sürekli güncellenen alt yapımızla, Kurumsal kimliğimizdeki nitelikli iş gücümüz olan ’’dürüst, ahlaklı, güvenilir ve emin çalışanlarla’’ ilkesiyle oluşturduğumuz manevi sermaye birikimimizi, cömert gönlümüz, sevgi dolu elimiz ve 18 yıllık sektör tecrübemizle, birikimimizi yine bizden olan tüm Türkiye’yle  paylaşmaktır.  

İnsanın olduğu her yerde, her anında gerektiğinde tüm imkanımızla, makine teçhizat ve donanımın en güzeliyle daima, hizmet etmek için eden olacağız. 

Misyonumuz:

İstanbul başta olmak üzere, Güzel Türkiye’mizin 81 vilayetinde, abonelik sistemiyle ev temizliği, ofis-büro temizliği, iş yeri temizliği ve apartman temizliği hizmetlerini, nitelikli iş gücüyle güvenli ve işçi sağlığı güvencesindeki çalışanlarımızla sağlamak.

Vizyonumuz:

Hizmetimizi ve abonelik sistemimizi markalaştırarak, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak, en ücra noktaya kaliteli hizmeti, hızlı ve güvenli bir şekilde, ulaşılabilir fiyatlarla sağlamak.

Hedefimiz:

Temizlik hizmetlerini sistematik olarak ülke geneline yaydıktan sonra,  Entegre şekilde, teknik bakım, tamir ve tadil hizmetlerini sağlamak. Temizlik, teknik bakım ve tamir hizmetleri faaliyetleriyle ürün, cihaz, makine vs. metanın kullanım ömrünü uzatarak gereksiz yere, ‘’henüz Türkiye olarak üretmediğimiz birçok üründeki harcama israfını önlemek’’  Ülke ekonomisine sağladığımız tasarruflarla katkıda bulunmaktır.

 

Kalite Politikamız

ADRES

İletişim Bilgileri

Şehremini mahallesi, hacı zihni efendi sok. No:1/A Fatih İstanbul

Telefon : 0535 826 30 61 - 0553 686 9192 - 0552 211 74 34 - 0212 983 04 91

Email : info@mavitemizistanbul.com

 

BÜLTEN

Gelişmelerden ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz e-bültenimize kaydolabilirsiniz.