Hakkımızda

Girişimci olarak Lisans eğitiminin başladığı yıllarda, hep ilkler, cesaret ve azim, sabrın sermaye olduğu dönemlerde,  Henüz yeni bir sektör olan Temizlik hizmetlerindeki hızlı gelişmeler neticesinde, temizliğin yanı sıra; Kamu başta olmak üzere Özel sektörü de içine alarak sırasıyla ‘’Temizlik hizmetleri, Restorasyon hizmetleri, İnşaat tamir-tadil ve bakım hizmetleri, Sosyal tesis işletmeciliği, Rehber ve danışmanlık hizmetleri, Eğitim hizmetleri ve park ve bahçe bakım-peyzaj hizmetlerinde ‘’ personel temini ve müteahhit olarak 17 yıl bil fiil hizmet alanında faaliyette bulunmuş olup, faaliyetlerimiz genellikle Kamunun açmış olduğu ihalelere katılım ve taahhüt şeklinde olduğundan yıllar içerisinde yaklaşık 300 ihaleye bizzat iştirak edip, bunların uhdemizde kalan 38 tanesini başarıyla bitirip iş bitirme belgelerini elde ettik.

2015 Yılında yaşanan gelişmeler ve piyasadaki sıkışıklık, olumsuz rekabetlerin neticesinde faaliyetimizde bir yol ayrımı yaşanmış, yeni bir hamle olarak Kamudan ziyade özel sektörde, ana faaliyetimiz olan Personel teminin yanı sıra, orta ölçekte ve daha küçük işletme yapılarının ortak havuzu sayılabilecek, ilkemiz, vizyonumuz ve hedeflerimizle örtüşen, kalite politikamızın en olmazssalarından olan Dürüst, ahlaklı, güvenilir ve emin çalışanlarımızla; günlük zorunlu ihtiyaç olan ev ve iş yerlerimiz ile, ortak yaşam alanlarımız yani, apartmanlarımızın temizlik hizmetlerini, SGK’lı , İş güvenliği ve işçi sağlığı güvencesine sahip kişilerle sağlamak için yola çıktık.

Bugün benzer faaliyetleri sağlayan çok uluslu şirketler, sektörümüzde yer almaktadır. Tamamen yerli ve elde edilecek Milli Hasılanın yine Ülkemizde değerlendirilmesi adına, Ülke insanımıza güveniyor ve inanıyoruz.  Günlük, haftalık, 15 günlük ya da aylık periyotlarda planlı ve programlı bir şekilde sağlanabilecek temizlik, teknik bakım, tamir-tadil ve servis hizmetlerini, teknolojinin tüm imkanlarıyla birlikte, sürekli güncellenen alt yapımızla, İnsanımızın hizmetine sunduk. 2015 yılında yola çıktığımızda hedefimiz önce İstanbul Sonra Tüm Türkiye’dir.

Bugünkü uzun zamanlı yolculuğumuzda bizimle olmak isterseniz gönlümüzdesiniz, başımızın üstündesiniz. Daima Türkiye’yleyiz. 

Saygılarımızla.

Hakkımızda

ADRES

İletişim Bilgileri

Şehremini mahallesi, hacı zihni efendi sok. No:1/A Fatih İstanbul

Telefon : 0535 826 30 61 - 0553 686 9192 - 0552 211 74 34 - 0212 983 04 91

Email : info@mavitemizistanbul.com

 

BÜLTEN

Gelişmelerden ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz e-bültenimize kaydolabilirsiniz.